W.ART | TALENT i PASJA!

W.ART | TALENT i PASJA!

To hasło łączące uczestników naszych kół zainteresowań. Tańcząc, śpiewając, grając i tworząc wyrażamy siebie w sposób, w jaki potrafimy najlepiej.

Po dwóch latach przerwy powróciliśmy na scenę! W końcu mogliśmy podzielić się z Państwem rezultatami naszej ciężkiej pracy. Mamy nadzieję, że już tak zostanie, że słońce, które coraz częściej wita nas za oknem przyniesie samo dobro.

W koncercie wystąpili WOKALIŚCI ze STUDIA PIOSENKI JUSTYNY SOSNOWSKIEJ, STUDIA WOKALNEGO ALEKSANDRY PRZYBYŁY, STUDIA WOKALNO - INSTRUMENTALNEGO ALBERTA MOROZA, a także: DZIECIĘCY ZESPÓŁ PIEŚNI i TAŃCA – instr. BARBARA ŹRÓBEK i ANDRZEJ LUBCZYŃSKI, PERKUSIŚCI - instr. DARIUSZ KAMIŃSKI, BALET – instr. DARIA LEGUTKO, SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO „FLESZ” - instr. MIKOŁAJ KUBIAK, ZESPOŁY „FLESZ DANCE I” i „FLESZ DANCE II” - instr. AGATA KUBIAK, ZESPÓŁ „DANCING STARS” – instr. MONIKA DURAJ.

Zapraszamy także Państwa na wystawę malarską prac autorstwa Agnieszki Rek - Lipczyńskiej zatytułowaną: istota „Traditional art workshop - archaic art workshop”. W Nowogardzkim Domu Kultury Pani Agnieszka od niedawna prowadzi zajęcia z  malarstwa i rysunku m.in. przygotowujące na kierunki artystyczne szkół średnich i  wyższych. (kr)

koncert01.03
Zapraszamy do galerii