W.ART | KTO JEŚLI NIE TY

W.ART | KTO JEŚLI NIE TY

25.05.2022
19:00

Już 25 maja br. Nowogardzki Dom Kultury odwiedzi znany i lubiany zespół GANG MARCELA, którego przeboje kojarzą się przede wszystkim z okresem lat 80, kiedy to piosenki: „Tyle złamanych serc”, „Zaświeciła moja gwiazda”, „Znajdziemy pośród trosk”,

„Ojciec żył tak jak chciał”, „Kto jeśli nie ty”, „Mężczyzna i łzy” były stałymi gośćmi list przebojów, a także wielu telewizyjnych i radiowych programów oraz koncertów życzeń.

Zespół swój skład zmieniał kilkakrotnie. Obecnie Gang Marcela to: Marcel Trojan (szef gangu), a także Barbara Trojan i Jan „Johny” Maliński.

Wszechstronność i bogaty repertuar zespołu powodują, że Gang Marcela, mając niezmiennie swoich wiernych fanów z dawnych lat, zdobywa także nowych zwolenników spośród następnego, młodszego pokolenia, dla których ta różnorodna w nastrojach i pełna pozytywnych treści muzyka Gangu Marcela wydaje się być także atrakcyjna i godna posłuchania.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej NDK w dn. 25.05.2022 r., o godz. 18:00. Bilety w cenie: 50 zł do nabycia w kasie NDK lub online. 

Bądź z nami, bo KTO JEŚLI NIE TY J (kr)