TEATR | WIELKI POWRÓT BDT i NOWA TRADYCJA

TEATR | WIELKI POWRÓT BDT i NOWA TRADYCJA

Warto było czekać! Aktorzy Bałtyckiego Teatru Dramatycznego powrócili na naszą scenę i rozpoczęli sezon teatralny z wysokiego C!

Brawurowe wykonanie spektaklu „Kochane pieniążki” porwało i rozbawiło do łez nowogardzką publiczność, a owacjom nie było końca. I to dwukrotnie, ponieważ jako pierwsi na widowni gościli pracownicy placówek oświatowych, zaproszeni przez Burmistrza Nowogardu Roberta Czaplę z okazji zbliżającego się Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Pan Burmistrz w towarzystwie swego zastępcy, Pana Bogdana Jaroszewicza oraz kierownik ZEAS Pani Lilli Kaźmierowskiej złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty, po czym… ustanowił nową tradycję – nagrody dla wybranych widzów ! Trzech szczęśliwców wygrało voucher do restauracji „Z innej bajki” na kolację dla dwojga! A tradycja, jak zapewnił na koniec Pan Burmistrz Robert Czapla, od dziś będzie na stałe towarzyszyć temu świętu. Gratulujemy zwycięzcom i przyłączamy się do życzeń!

Dodatkowo w foyer NDK można było obejrzeć ekspozycję plakatów promujących filmy tegorocznej 2. NOWOGARDZKIEJ FESTIWALOWEJ JESIENI FILMOWEJ, na którą zapraszamy w dniach 19 – 21 października.

W kasie NDK są również do nabycia bilety na spektakl „Niemy kelner”, zaplanowany na 18 listopada br. (ms)

spektakl12.10.21
Zapraszamy do galerii