KONCERT | THE PSS, STONEROSES oraz AFTER WORK!

KONCERT | THE PSS, STONEROSES oraz AFTER WORK!

10 marca br. (wtorek) o godz. 19:00, zapraszamy na wyjątkowy KONCERT ROCKOWY! Specjalnie dla WAS - na jednej scenie - wystąpią zespoły: THE PSS, STONEROSES oraz AFTER WORK!

Parę słów od zespołów:
Zespół The PSS powstał w roku 2018, w Nowogardzie, z pasji do prawdziwego, rockowego grania, ponadczasowych hitów lat 70, 80 i 90 - tych. Podczas koncertu The PSS usłyszycie utwory gigantów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, które po dziś nie schodzą z radiowych playlist, takich grup jak np.: Deep Purple, Guns N'Roses, Dżem, TSA, Lady Pank, Perfect, ale też niezapomnianych solistów np. Czesław Niemen. Zespół, choć w męskim składzie, odważnie sięga również do twórczości płci pięknej, wykonując covery utworów Małgorzaty Ostrowskiej, Kory Jackowskiej/Maanam, czy Dolores O'Riordan z irlandzkiej grupy The Cranberries. Podczas koncertu THE PSS każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i nastroju!
Skład zespołu: Marcin Simiński (wokal), Grzegorz „Szopen” Szoplik (gitara solowa), Jacek „Zdepa” Zdebski (gitara rytmiczna), Krzysztof Stokłos (gitara basowa), Adrian Warcholak (perkusja).
Zespół STONEROSES tworzą muzycy grający, na co dzień różnorodną muzykę, ale to właśnie miłość do muzyki hardrockowej połączyła ich siły w jeden silny organizm, który na koncertach daje z siebie wszystko. Grupa wypracowała swój styl i warsztat na setkach koncertów plenerowych i klubowych niejednokrotnie poprzedzając koncerty takich gwiazd jak np. Ira. W repertuarze zespołu znajdują się niezapomniane hity jak „Stairway to heaven” Led Zeppelin, „Highway star” Deep Purple, „Here I go again” Whitesnake, „Sweet child o`mine” Guns` n Roses i wiele innych. Koncert STONEROSES jest niezapomnianym przeżyciem oraz podróżą do czasów gdzie muzyka rockowa królowała w rozgłośniach radiowych. Dobry koncert rockowy to energetyczny występ grupy STONEROSES, którego nie da się zapomnieć.
Skład zespołu: Michał Pertkiewicz (wokal), Paweł Urbaniak (gitara), Jarek "Jery" Igielski (bas), Grzegorz Ziółkowski (klawisze), Sławek Buksik (perkusja).
AFTER WORK - zespół coverowy. Mając na uwadze różnorodność potrzeb i gustów naszych odbiorców posiadamy repertuar, niedający się zaszufladkować w jednym stylu. Nasz przekaz to: „Każda wolna chwila po pracy to muzyka”.
Skład zespołu: Kasia Michnicz (wokal), Michał Branecki (klawisze), Krzysztof Grygowski (gitara elektryczna), Piotr Kędzia (klawisze, saksofon, wokal), Sławek Buksik (perkusja), Sebastian Szymański (gitara basowa).

Bilety w cenie: 30 zł do nabycia tylko w kasie NDK. Uwaga!!! W cenie biletu słodki poczęstunek 

Foto: Marzena Marcinkiewicz