KINO | PIERWSZY RAZ w KINIE z OPTYMISTKĄ DAISY

KINO | PIERWSZY RAZ w KINIE z OPTYMISTKĄ DAISY

22.05.2022 r. o godz. 14:00 zapraszamy najmłodszych widzów na  wspólne oglądanie wyjatkowej animacji ,,Igrzyska Zwierzaków". 

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

„Pierwszy raz w kinie” to specjalny moment dla całej rodziny. Dzięki temu wydarzeniu, pierwsza wizyta w kinie będzie wielkim i niezapomnianym wydarzeniem dla młodego kinomana. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, zasiądą w kinowych fotelach i przeżyją pierwsze bajkowe emocje.
Seans specjalny:
- dla dzieci w wieku: 0-6 lat
- czas trwania 68 min.
- bez reklam,
- dostosowana głośność dźwięku,
- doświetlona sala kinowa.

Bilety do nabycia online lub w kasie NDK na godzinę przed seansem.