50 LAT NDK | 18:00 KONCERT ZESPOŁU "GANG MARCELA"

1
Data
25.05.2022

Opis

 KUP BILET

Już25 maja br. Nowogardzki Dom Kultury odwiedzi znany i lubiany zespół GANGMARCELA, któregoprzeboje kojarzą się przede wszystkim z okresem lat 80, kiedy to piosenki: „Tyle złamanych serc”, „Zaświeciła mojagwiazda”, „Znajdziemy pośród trosk”, „Ojciec żył tak jak chciał”, „Kto jeślinie ty”, „Mężczyzna i łzy” były stałymi gośćmi list przebojów, a takżewielu telewizyjnych i radiowych programów oraz koncertów życzeń.

Zespółswój skład zmieniał kilkakrotnie. Obecnie Gang Marcela to: Marcel Trojan (szef gangu), a także Barbara Trojan i Jan „Johny” Maliński.

Wszechstronnośći bogaty repertuar zespołu powodują, że Gang Marcela, mając niezmiennie swoichwiernych fanów z dawnych lat, zdobywa także nowych zwolenników spośródnastępnego, młodszego pokolenia, dla których ta różnorodna w nastrojach i pełnapozytywnych treści muzyka Gangu Marcela wydaje się być także atrakcyjna i godnaposłuchania.

Koncertodbędzie się w sali widowiskowej NDKw dn. 25.05.2022 r., o godz. 18:00. Biletyw cenie: 50 zł do nabycia w kasieNDK lub online.

Bądź z nami, bo KTO JEŚLI NIE TY!