INFORMACJA

INFORMACJA

Drodzy Państwo, zgodnie z decyzją rządu, o zawieszeniu działalności placówek oświatowych oraz jednostek kultury, Nowogardzki Dom Kultury zawiesza do odwołania, wszystkie ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE, DZIAŁALNOŚĆ KINA, oraz wszystkie IMPREZY KULTURALNE organizowane lub współorganizowane przez NDK.

W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH!

W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH!

W zdrowym ciele zdrowy duch... Jak wszystkim wiadomo, ruch i ćwiczenia fizyczne podnoszą odporność organizmu, poprawiają kondycję fizyczną i psychiczną.

WEHIKUŁ CZASU | KONCERTOWE PODSUMOWANIE ROKU 2015

Od jutra wakacje!!! Życzymy aby były bezpieczne!  W ostatnim przedwakacyjnym WEHIKULE CZASU zapraszamy Was do obejrzenia (2-częściowego) koncertowego podsumowania grup starszych i młodszych z roku 2015 r. Miłego odbioru! CZĘŚĆ DRUGA

WEHIKUŁ CZASU | NOC KUPAŁY

Dwa dni temu obchodziliśmy słowiańskie święto związane z letnim przesileniem Słońca, czyli NOC KUPAŁY. Dlatego dzisiaj w WEHIKULE CZASU rok 2008 i widowisko z tej okazji. Scenariusz i reżyseria: Aneta Drążewska.

GASZYN CHALLENGE

GASZYN CHALLENGE

Gaszyn Challenge w wykonaniu UM w Nowogardzie wspólnie z zaprzyjaźnionymi instytucjami. WIĘCEJ NA FACEBOOKU UM NOWOGARD

WEHIKUŁ CZASU | KONCERT CHARYTATYWNY DLA NATALII 2018

Pogoda idealna żeby zasiąść wygodnie przed TV i powspominać...Zatem dzisiaj w WEHIKULE CZASU rok 2018 i wspaniały 2-częściowy Koncert charytatywny dla Natalii. Zapraszamy do oglądania!

W.ART | SZTUKA PRZYJDZIE DO CIEBIE!

W.ART | SZTUKA PRZYJDZIE DO CIEBIE!

17 czerwca br. o godz. 19:00 Polska Opera Królewska zaprasza na retransmisję online KONCERTU SYMFONICZNEGO / MOZART - BEETHOVEN. To niezwykłe wydarzenie z udziałem wybitnego skrzypka Janusza Wawrowskiego odbyło się 1 lutego 2019 r. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.

WEHIKUŁ CZASU | WIEŻA BABEL - WIDOWISKO

Tak dużo bym dał, by przeżyć to znów Wehikuł czasu, to byłby cud! Nic więcej nie trzeba dodać do słów kultowego wokalisty Ryszarda Riedla.

W.ART | MUZYCZNO - POETYCKI SEN

W.ART | MUZYCZNO - POETYCKI SEN

Potrzeba nam poezji Wielbicieli poezji Bolesława Leśmiana zapraszamy na spektakl muzyczno-poetycki "Sen" autorstwa Beaty Jewiarz. Premiera na FACEBOOKU: 18 czerwca, godz. 19.30. Będzie wzruszająco, zmysłowo, ale też zabawnie.

W.ART | NOC TEATRÓW

W.ART | NOC TEATRÓW

W tym roku Noc Teatrów nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Zapraszamy Państwa do świętowania online. Wśród naszych propozycji odnajdą Państwo zarówno rejestracje spektakli, filmu dokumentalnego, a także wirtualny spacer po wnętrzach teatru.

WEHIKUŁ CZASU | FILMOWE WTORKI Z ROLKI

Kolejny wtorek i film! Dzisiaj zobaczymy 30 minutowy film, opowiadający o znanym wszystkim przyjaciołom kolarstwa: Damianie Zielińskim. 

W.ART | NOWA NORMALNOŚĆ?

W.ART | NOWA NORMALNOŚĆ?

Po tygodniach teatralnych spotkań online i obcowania ze sztuką tylko poprzez ekran monitora otwierają się niektóre z teatrów. Otwierają się możliwości spotkań widzów z aktorami na żywo. Otwierają się magiczne światy. Zanim jednak kultura na dobre ruszy - mamy dla Państwa jeszcze kilka ciekawych propozycji online.

FESTIWAL „LATO Z MUZAMI" - NOWOGARD 2020

FESTIWAL „LATO Z MUZAMI" - NOWOGARD 2020

Szanowni Państwo,
Po wielu dyskusjach w gronie organizatorów, analizując wszystkie argumenty „za” i „przeciw” oraz obserwując obecną sytuację w kraju i na świecie, zdecydowaliśmy się na przeniesienie tegorocznej edycji Festiwalu Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” na jesień tego roku.

W ART. | WYBRALIŚMY WOLNOŚĆ

W ART. | WYBRALIŚMY WOLNOŚĆ

Najbliższy weekend w teatrze online przebiegać będzie pod znakiem szeroko rozumianej wolności, tej politycznej, ale także duchowej czy artystycznej.

WEHIKUŁ CZASU | Koncert Wiosenny w Nowogardzkim Domu Kultury | 2018

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr...  Dzisiaj w WEHIKULE CZASU - Koncert wiosenny z 2018 r.

kostki biale

NOWOGARDZKI DOM KULTURY
Pl. Wolności 7
72-200 NOWOGARD
Sekretariat: sekretariat@ndk.pl


TELEFONY:
SEKRETARIAT 91 39 26 283
KSIĘGOWOŚĆ 91 39 26 284
BIURO KINA/PROMOCJA 91 39 25 779
KASA 91 39 26 262

NUMER KONTA:
34 1240 3884 1111 0000 4209 2568
Zapraszamy również na:
festiwal.ndk.pl
ekofilm.ndk.pl

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 91 39 26 283 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@ndk.pl

Polityka prywatności i cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie. Obok prezentujemy politykę prywatności oraz cookies.